Főoldal \ Karrier \ Állásajánlatok

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Budapesti logisztikai központunkba keresünk munkatársakat hosszú távra, az alábbi beosztásban:

KARBANTARTÓ (ELEKTROMOS/MECHANKIUS)

Budapest IX. kerület

Feladatok:

  • Általános gépészeti karbantartási feladatok ellátása az automatizált/ félautomata logisztikai célgépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Gépek mechanikus szerelése, karbantartása és ehhez kapcsolódó egyéb szerelési munkák ellátása
  • Műszaki rajz olvasás

Elektromos karbantartó esetében az alábbi feladatokkal egészül ki:

  • Forrasztópáka használat, kábelekre csatlakozó krimpelés
  • Kapcsolási rajz olvasás
  • Működő rendszerben hibakeresés (zárlat, szakadt kábel stb.)
  • Vezérlőszekrények gyenge és erősáramú szerelése

Elvárások:

  • Elektromos karbantartó esetén szakirányú végzettség (Gépgyártástechnológiai technikus végezettség előny), valamint erős és gyengeáramú ismeretek
  • Előny: konvejor rendszerek szervízelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Raktári berendezések szervízelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés hibajavítások során
  • Magabiztos szerszám, gép és építőelem ismeret
  • Két műszakos munkarend vállalása (kéthavonta egy hét éjszakai munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Mobiltelefon magáncélú használatra is
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Dokumentumok feltöltése:

  • Önéletrajz (Kötelező)
  • Motivációs levél (Nem kötelező)
  • Fénykép (Nem kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2020 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép