Főoldal \ Karrier \ Állásajánlatok

    Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz marketing csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

    Grafikus

    (XIII. kerület)

    Az alábbiak lesznek a feladataid:

    • Online és offline grafikai anyagok, valamint hirdetések és promóciós anyagok készítése.
    • Termékek fotózása, retusálása, csomagolás tervezés, valamint a fejlesztés alatt álló termékek és tér dekorációk látványtervezése.
    • Havonta megjelenő magazin és más kiadványok tördelése, ezekhez kreatívok készítése.
    • Önálló munkavégzés, a vállalat arculati szabályait figyelembevéve.
    • Folyamatos és világos kommunikáció, együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal.

    Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

    • Szakirányú végzettséggel és releváns, legalább 3 éves munkatapasztalattal (pl.: kiadványszerkesz-tés, reklámgrafika) rendelkezel.
    • Az Adobe programcsomag legalább 3 alapvető grafikai szoftverét (Photoshop, Illustrator, InDesign) gyorsan, hatékonyan, precízen használod a mindennapi munkád során.
    • Kiemelkedő esztétikai érzék jellemez, valamint ismered az aktuális grafikai trendeket.
    • Szeretsz és tudsz ötletelni, kreatív koncepciókat hozni a határidők betartása mellett is, de nem okoznak gondot a monotonabb feladatok sem.
    • A termékfotózási ismeretek és az angol nyelvtudás előnyt jelent.

    Amit Neked kínálunk:

    • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál, biztos jövedelemmel.
    • Tervezhető munkaidő heti 40 órában, szabad hétvége.
    • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon (magán használatra is).
    • Átfogó betanulási rendszer és támogató csapat, szakmai fejlődési lehetőség.
    • Innovatív és professzionális munkakörnyezet.

    LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Kérem ellenőrizze le még egyszer a telefonszámát!
Kérem ellenőrizze le még egyszer az E-mail címét!

Dokumentumok feltöltése:

  • Fénykép (Nem kötelező)
  • Önéletrajz (Kötelező)
  • Motivációs levél (Nem kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása

    Érdekel a beszerzés területe? Szívesen belelátnál egy piacvezető nagyvállalat életébe? Cégünk mottója: megbízhatóság, minőség, innováció. Ha tudsz ezzel azonosulni és precíz, motivált és megbízható vagy,

    Téged keresünk!

Az UNIX Autó Kft. Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. Közel 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több, mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

Junior Beszerző

(Budapest, XIII. kerület)

A Te feladataid:
  • Alkatrészek és egyéb termékcsoportok beszerzési folyamatainak támogatása
  • Beszerzések koordinálása és érkeztetése
  • Angol nyelven történő kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszállítói bizonylatok adminisztrálása, számlák ellenőrzése
  • Napi szintű kimutatások, táblázatok és statisztikák készítése Microsoft Excel program használatával

  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál, biztos jövedelemmel
  • Tervezhető munkaidő heti 40 órában, szabad hétvége
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon (magán használatra is)
  • Átfogó betanulási rendszer és támogató csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető központi iroda a XIII. kerületben

Amit Tőled elvárunk:
  • Hasonló területen (beszerzés. logisztika) szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú, gazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Haladó szintű Microsoft Office Excel ismeretek (függvények, Pivot táblák)
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására

Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2020 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép