Főoldal \ Karrier \ Állásajánlatok

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

ÉJSZAKÁS GÉPJÁRMŰVEZETŐ "C" kategóriás jogosítvánnyal

Budapest IX. kerületi telephelyünkre keresünk 7,5 tonnás, 12 tonnás és 18 tonnás, emelőhátfalas teherautóra árukiszállító gépjárművezetőt "C" kategóriás jogosítvánnyal

Amit Neked kínálunk:
  • Kiemelt bérezés, havi átlag jövedelem nettó 320.000 Ft (átlag bruttó 480.000 Ft, melynek elemei a fix alapbér, 30% műszakpótlék, napi prémium)
  • Vonzó béren kívüli juttatások (dolgozói vásárlási kedvezmény, céges mobiltelefon)
  • Ingyenesen biztosítunk évszaknak megfelelő munkaruhát és védőfelszereléseket
  • Fiatal, rendszeresen karbantartott gépjármű flotta
  • Havi munkaidő beosztás a 561/2006 EK szabályzat szerint
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség
Feladataid lesznek:
  • Az összekészített árú gépkocsira való fel- és lerakodása békával
  • Budapestről induló fix belföldi túrák teljesítése
  • Belföldi fuvarozási okmányok kezelése, adminisztrálása
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • Állandó éjszakai munkavégzés (szabad hétvége)
Elvárások:
  • „C” kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
  • Minimum 1 éves gépkocsivezetői gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeret

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Dokumentumok feltöltése:

  • Önéletrajz (Kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2020 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép