TALÁLATOK

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

KIRENDELTSÉGEK KÖZTI SZÁLLÍTÓ

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal?
Van legalább 1 éves 3,5 tonnás furgon vezetésben tapasztalatod?
Országos és budapesti helyismerettel is rendelkezel?
Ha a válaszod IGEN akkor… Téged keresünk!

A Te feladataid
  • Az autóalkatrészek előre megadott helyszínre való szállítása (belföldön, UNIX kirendeltségek között)
  • Napi szintű túrajáratok a budapesti UNIX Logisztikai Központba (IX.kerület)
  • A rakomány gyors és sérülésmentes továbbítása
  • A termékek pontos, határidőre történő szállítása
  • Kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket
Amit Neked kínálunk
  • Versenyképes jövedelmet (alapbér + napi prémium)
  • Fix munkaidőt, napi 8 órás munkavégzést
  • Teljes munkaruha szettet biztosítunk (cipő, kabát, nadrág, póló)
  • Céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz!
  • Korszerű eszközöket a munkavégzéshez (például 4 évnél nem idősebb gépjárműpark)
  • Évente legalább 1 csapatépítő program

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Több telephelyet is bejelölhet!

Dokumentumok feltöltése:

  • Önéletrajz (Kötelező)
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2019 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép