TALÁLATOK

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat

TARGONCAKEZELŐ - nettó 270.000 Ft

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

    Amit kínálunk:
    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Dolgozói vásárlási kedvezmények a vállalat által forgalmazott termékekből
    • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
    • Versenyképes jövedelem
    • Munkaruha
    • Kedvezményes étkezési lehetőség
    Amit várunk Tőled:
    • Targonca kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
    • Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó OKJ-s bizonyítvány feltétel
    • 5 t alatti elektromos targoncavezető engedély (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) feltétel
    • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
    A Te feladataid:
    • Áruátvétel, rámpás kamion rakodás
    • Anyagmozgatás targoncával
    • Átvett áruk raktári szintekre szállítása
    • Munkavédelmi szabályok betartása
    • Áruk szállítása a raktári rend és tisztaság fenntartása mellett
    Munkaidő:
    • Két műszakban történő munkavégzés:
    • - "A" hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00 - "B" hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 (túlóraként elszámolva)

    LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Jelentkezési lap

Jelentkezzen egyszerűen és gyorsan!

Dokumentumok feltöltése:

  • Fénykép
  • Önéletrajz (*)
  • Motivációs levél
Engedélyezett formátumok: BMP, JPG, GIF, PNG, PDF, DOC, DOCX, ODT, RTF, TXT, JPEG, XLS, XPS, XLSX

A csillaggal (*) jelzett mezők kitöltése kötelező!

Adatkezelési szabályzat és adatvédelmi nyilatkozat megnyitása
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva| 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57.| (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu| Adatvédelmi szabályzat| Oldaltérkép