Logisztikai Központ Karbantartó (Logisztikai Központ Karbantartó)

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Logisztikai Központ

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik.A mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A gépek és berendezések beüzemelését, telepítését és karbantartását a 13 fős karbantartási részleg végzi. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3700 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Karbantartási részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Mechanikus és elektromos karbantartó

Feladatok:
  • Általános gépészeti és elektromos karbantartási feladatok ellátása az automatizált / félautomata logisztikai célgépeken, szállítószalagokon, címkéző és csomagológépeken
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
  • Gépek meghanikus szerelése, karbantartása és ehhez kapcsolódó egyéb szerelési munkák ellátása
  • Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan
  • Együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (karbantartó, gépész vagy elektortechnikus)
  • Erős mechanikai vagy elektronikai ismeretek
  • Raktári berendezések szervízelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés a hibajavítások során
  • Magabiztos szerszám, gép és építőelem ismeret
  • Alapszintű erős és gyengeáramú ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő - a piaci átlagnál magasabb - jövedelem
  • Mobiltelefon magáncélra is
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Csatlakozz hozzánk!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép