Targoncakezelő (Raktári Targonca Vezető)

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

  • Unix Logisztikai Központ

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú tárva, két műszakos - délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban:

TARGONCAKEZELŐ

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

    A Te feladataid :
    • Áruátvétel, összekészítés
    • Kézi, gépi (targoncás) anyagmozgatás
    • Raktári szintek kiszolgálása
    • Munkavédelmi szabályok betartása
    • Raktári rend és tisztaság fenntartása
    Amit Tőled elvárunk :
    • Targonca kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
    • Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó OKJ-s bizonyítvány feltétel
    • 5 t alatti elektromos targoncavezető engedély (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) feltétel
    • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
    Munkaidő:
    • Két műszakban történő munkavégzés:
    • - "A" hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00 - "B" hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 (túlóraként elszámolva)
    Amit Neked kínálunk :
    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
    • Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
    • LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

      Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Adatvédelmi szabályzat | Oldaltérkép