Gépészmérnök (Gépész fejlesztő mérnök)

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.
  • Unix Autó Kft

    "Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az UNIX Autó önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban raktározási rendszerek tervezésével, optimalizálásával és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Kutatás- fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépész Fejlesztőmérnök

A Te feladataid:
  • Mechatronikai jellegű célgépek tervezése, fejlesztése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Prototípusok gyártásának előkészítése, koordinálása
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása
Amit Tőled elvárunk:
  • Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pro/E tervezőprogram magas szintű ismerete
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
Előny:
  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalatok
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Végeselem-analízis gyakorlati ismerete
  • Egyéb 3D tervezőprogramokban való jártasság
  • Angol nyelvismeret
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08:00-17:00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Jelenkezem erre a pozícióra

WEBSHOP
RÓLUNK
LETÖLTÉSEK
ÁLTALÁNOS
Az Unix Autó Kft. tájékoztatja Önt, hogy weboldalainak megtekintése, böngészése egyúttal a Jogi Nyilatkozatban leírtak elfogadását is jelenti.
Copyright 2016 © Minden jog fenntartva 1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu Jogi nyilatkozat | Oldaltérkép