Raktári Szektor Vezető

A Jelentkezem gombra kattintva megjelenik az Unix Autó Kft. HR feltöltési felülete. Kérjük az ott található mezők pontos kitöltését, különös tekintettel az e-mail cím korrekt megadására, hiszen bármilyen elbírálás esetén ezen a csatornán értesítjük Önt.

A jelentkezést csak akkor tudjuk fogadni, ha mellékletként csatolja az elbíráláshoz szükséges dokumentumokat.

Szeretne egy dinamikus, fiatal csapatban dolgozni?

Fontos Önnek az elismerés?

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 19 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak.

Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket.
Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk munkatársat keres az alábbi kirendeltségekre:
  • Unix Logisztikai Központ
Feladatok:
  • A folyamatosan beérkező áru anyagmozgatásának, és a vevői igények folyamatos kiszolgálásának koordinálása
  • Csomagolási, árukiadási folyamatok irányítása és ellenőrzése
  • Kiszállítási időpontok betartatása
  • A rendelési állomány kiszolgálásához szükséges munkatársi teljesítmény szint fenntartása
  • 10-15 fős raktári árukezelő csapat irányítása, motiválása, a raktárvezetés támogatása
  • Raktárban elvégzett napi munka ellenőrzése, eredmények riportolása
  • A dolgozók oktatása, teljesítményük értékelése
  • Az új munkatársak kiválasztásában való aktív részvétel
  • Leltárak vezetése az általa felügyelt területen
  • Munkavédelmi szabályok betartása, betartatása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • A felmerülő operatív problémák megoldása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (logisztikai végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 2 éves raktározásban és/vagy gyártósori anyagellátás területén szerzett vezetői tapasztalat
  • Kiváló meggyőzési és motiválási képesség
  • Dinamikus munkafelfogás, nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Az adott pozícióban elvárt végzettséggel és tapasztalattal rendelkező csapatjátékosok jelentkezését várjuk!

Jelenkezem erre a pozícióra

1139 Budapest, Frangepán u. 55-57. | (+36) 1/270-8700 | info@unixauto.hu